Культиватори традиційно діляться на 4 групи залежно від потужності та ваги:
- ультралегкий;
- легені;
- середній;
- важкий.
Ультралегкі електродвигуни мають потужність двигуна до 1,5 к.с. і вагу до 15 кг. (деякі постачальники пропонують моделі вагою приблизно 20 кг і потужністю до 3 к.с.). Вони розпушують грунт максимум на 8 см і цілком підходять для облагороджування невеликих ділянок (квітників, клумб і т.д.). Робоча ширина (20-30 сантиметрів) робить ці моторні культиватори дійсно мобільними і дозволяє працювати у вузьких проходах і важкодоступних місцях, виконуючи як розпушування, так і прополку.
Вони оснащені або двотактним двигуном, який працює на суміші бензину та масла, або легким чотиритактним двигуном, який використовує чистий газ. Чотиритактний двигун має низку переваг: він споживає менше газу, створює менше шуму та має значно меншу вібрацію. Надлегкі моделі оснащені знімними ручками, що дозволяє їх переносити в рюкзаку в громадському транспорті або в багажнику автомобіля.там https://volodymyrets.city/articles/136626/yakij-motokultivator-vibrati-i-de-kupiti Из нашей статьи
Легкі електродвигуни фермерів з потужністю двигуна від 2,5 до 4,5 к.с. і вагою до 40 кг розпушують бруд на 15-18 сантиметрів. Робочий розмір у них більший – 40-50 см, отже, продуктивність в півтора-два рази вища, ніж у надлегких культиваторів. Такі культиватори, оснащені мініатюрним підгортачем, можна досить успішно використовувати для скорочення борозен при вирощуванні різних рослин. Однак мала вага конструкцій легкого класу призводить до небажаного результату: вони «стрибають» при попаданні в ґрунт.
Інструментальні електромоторні культиватори мають вагу 45-60 кг і оснащені двигуном потужністю 4-6 к.с. Через велику вагу середні гровери більш стійкі, ніж легкі, тому з ними легше працювати. Вони не тільки мають ширший захват різця (40-85 сантиметрів), але й самі різці більшого розміру. При необхідності глибина обробки також більша – 25-28 сантиметрів. Тим не менш, перевага широкого захоплення стає недоліком під час роботи у вузьких областях веб-сайту.
Середньорозмірні мотокультиватори, як і більшість легких, мають чотиритактні двигуни. Поряд з переднім обладнанням можуть додатково мати задній хід (для простого керування на невеликих ділянках). Електромоторні культиватори середнього розміру можуть працювати не тільки з підгортачем, але й з невеликими граблями. Щоб забезпечити необхідне зчеплення граблів або підгортача, на валу коробки передач замість фрез встановлені металеві колеса з грязьовими гаками.
Здоровенні фермери складаються з електромоторних культиваторів вагою понад 60 кг. і потужністю 6 к.с. Вони оснащуються чотиритактними двигунами і мають трансмісію, що дозволяє значно розширити спектр застосування. На них можна встановлювати: порівняно прості в кріпленні граблі, рядковий культиватор тощо, крім причіпних візків вагою до 300 кг.
Потужні електричні культиватори підходять для обробки не тільки крихітних дачних ділянок, але й великих овочевих дворів. Помиляються ті, хто вважає, що співпраця з такими підрозділами вимагає фантастичних зусиль. Насправді впоратися з ними просто: їх власної ваги вистачає, щоб без особливої ініціативи витягнути граблі, екскаватор, причіп і так далі. Важкі моделі пропонують найбільшу кількість аксесуарів.
В інтернет-магазині «Ліс і Сад» представлені електродвигуни та мотоблоки всіх типів з можливістю доставки по Україні.
Leave a Reply